Yaşam

80 yaşındaki Müjdat Gezen ilk kez anlattı: Depremde ailesini kaybeden bir çocuğu eşim evlat edinecek

Haberler.com YouTube kanalında Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla yayınlandı. Haberler Bahane programının bu haftaki konuğu usta oyuncu Müjdat Gezen oldu. Bir çocuk babası olan oyuncu, çocuklarına olan sevgisini kızı ve eşinden anlattı.

“KIZIMIN KANSER OLDUĞUNU ÖĞRENDİĞİM ZAMAN MUTLU OLDUM”

İlk evliliğinden Elif adında bir kızı olan Müjdat Gezen, “Sen nasıl bir babasın?” sorusu üzerine, “Bunu kızım Elif’e sormam gerekiyor ama o da ifadelerinde iyi bir baba olduğumu söylüyor. Ben kızıma doyamadım çünkü 12 yaşında eşimden boşanınca taşındılar. .Kızım daha sonra Amerika’da kendine bir hayat kurdu.Kızım kanser olduğunu öğrenince aklımı yitirdim.En iyi doktoru buldum ve kızımı Hollanda’ya getirdim.Kızımı yalnız bırakmadım dedi. kemoterapi sürecinde ama yanında olmamam gerekiyordu. Onun acı çektiğini görünce dikkatim dağıldı. Kızım için en iyi doktoru buldum ve memesini aldılar.”

“EŞİM DEPREMDE BİR ÇOCUK EVLATLANDIRMAK İSTİYOR”

İlk eşinden şöhretin getirdiği bazı olumsuzluklar ve ahlaksızlıklar nedeniyle ayrılan Müjdat Gezen, 35 yıl önce Leyla Turgut ile evlendi. İkinci evliliğinde çocukları olmadığını dile getiren Gezen, şöyle devam etti: “Benim çocuğum olmadı ama Leyla çok istiyordu. Eşimle tanıştığım her gün bir kereden fazla seviyorum. Leyla’nın insani yönü bütün kadınları ikiye katlıyor. Biliyorum.Onların aşkları bir araya gelse benim Leyla’ya olan aşkım “Hissettiğim aşk kadar değil. Eşim deprem bölgesinde ailesini kaybetmiş bir çocuğu evlat edinmek istiyor. Biz koruyucu aile değiliz, evlat edineceğiz. Çocuğum olduğu için evlat edinme hakkım olmadığı için eşim başvurdu.”

ladikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu