Yaşam

Kaderle Olursa Aşkın Gücü 7 Ocak Cumartesi: Kaderle Olursa 24. Bölüm Full HD izle

Aşkın Gücü yeni yarışmacılar, yeni aşklar ve kaosla hız kesmeden devam ediyor. Kaosun, tatlı tatlı kavgaların, heyecan ve romantik anların yaşandığı programın 24. bölümü geldi. 7 Ocak Cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümde yeni yarışmacı Elif dikkat çekiyor. Her bölümde farklı bir olayın yer aldığı yarışmanın bu bölümünde bakalım neler olacak… Peki, milyonların takip ettiği Kısmetse Olur Aşkın Gücü 24.bölümünü nereden izleyebiliriz?

Detaylar burada…

Aşkın Gücü programı bugün 24. bölümü ile izleyici ile buluşacak. Yayınlandığı ilk günden itibaren dikkatleri üzerine çeken programda bugün bizi nasıl bir kaos ve entrikalar bekliyor?

“Aşkın Gücü” programının bu bölümünde yeni yarışmacı Elif ve Sedat’ın flörtü dikkat çekiyor.

Cansel ve Oğulcan’ın ortasında ise sınırlar uygun bir şekilde gerilir. Cansel, Oğulcan’a “Sadece benim fotoğrafımla buluşabilirsin” der.

Yaren ve Ayşenur, kızların evine neşe getirir. “Eslem Saksı mıydı?” Eslem’e yönlendirildi. Eslem’in sorusuna, “Sulanmadım ve çiçeğimi başka bir toprağa dikmeyi düşünüyorum.” Verdiği cevapla izleyenleri güldürüyor. Ne dersiniz, yeni bir aşk mı doğuyor?

24. bölümde neler olacak! İşte merakla beklenen Şans Olur: Aşkın Gücü’nün son bölümü. ?

Şansla Aşkın Gücü 7 24 Ocak. Bölüm İzleme Ekranı:

Sevginin Gücü, izleme ekranının son bölümüdür. ?

SEVGİNİN GÜCÜ 7 OCAK CUMARTESİ 24. BÖLÜM İZLEME EKRANI

habergoynucek.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu